پیشنهاد روز
دسته: انتخابات ، انتخابات دهم ، ایران ، دکتر حسن عباسی ، سخنرانی  ۱ فروردین ۱۳۹۰  ۲۱ دیدگاه  8,438 بازدید

جمهوری که بود، جمهوری که هست، جمهوری که نیست، جمهوری دهم / دکتر حسن عباسی / فیلم سخنرانی / لینک مستقیم دانلود

در این سخنرانی مهم و جنجالی که در ایام پیش از انتخابات دهم ریاست جمهوری در اردیبهشت ۸۸ در تالار شریعتی دانشگاه اصفهان انجام شد، دکتر حسن عباسی، در ابتدا به بررسی خط­مشی و رویکرد دولت های مختلف پس از انقلاب پرداخت و به سیاست خارجی جمهوری هفتم و هشتم (دوران اصلاحات)، نتیجه آن و بازخورد این عمل کرد در انتخابات جمهوری نهم اشاره کرد. در ادامه وی با بیان ورود جمهوری نهم به خطوط قرمز غرب در حوزه سیاست خارجی، به بررسی عملکرد جمهوری نهم در حوزه سیاست داخلی نظیر: انرژی هسته‌ای، تکنولوژی فضایی، خصوصی سازی و اصل ۴۴ و… پرداخت.

این برنامه ۳ ساعت و ۸ دقیقه­ای که شامل سخنرانی، تریبون آزاد (و البته هوچی­گری، شانتاژ و اختلال در نظم جلسه)  همراه بود، بازخوردها و نتیجه های خیلی خوبی داشت. به جز مطالب دقیق و کارشناسانه ارائه شده در این همایش که البته به خاطر شانتاژ و هوچی‌گری عده‌ای به پایان نرسید! چیزی که به صورت واضح و شفاف و آشکار و بی‌پرده مشخص شد، چهره واقعی تفکر اصلاح طلبی (از نوع دوم خردادی آن) و داعیه داران حمایت از میرحسین موسوی بود.

جمهوری که بود، جمهوری که هست، جمهوری که نیست، جمهوری دهم / دکتر حسن عباسی / فیلم سخنرانی

جمهوری که بود، جمهوری که هست، جمهوری که نیست، جمهوری دهم / دکتر حسن عباسی / فیلم سخنرانی

مدت زمان: ۱۸۰ دقیقه

زمان: دوشنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۸۸

مکان: تالار دکتر شریعتی دانشگاه اصفهان

کیفیت: DVDRip (بالا)


بخش اول: بررسی سیاست خارجی جمهوری هفتم و هشتم [دوران اصلاحات]، نتیجه آن و بازخورد این عمل کرد در انتخابات جمهوری نهم.

بخش دوم: ورود جمهوری نهم به خطوط قرمز غرب در حوزه سیاست خارجی [برخی دانشجویان سعی در به هم زدن صحبت‌های دکتر عباسی را دارند.

بخش سوم: بررسی عملکرد جمهوری نهم در حوزه سیاست داخلی: انرژی هسته‌ای، تکنولوژی فضایی، خصوصی سازی و اصل ۴۴ و…

بخش چهارم: بررسی موضوع عملکرد اسفندیار رحیم مشائی، مدرک جعلی کردان و انتقاد جریان اصول گرایی به این دو موضوع و در ادامه بررسی این نکته که ریشه‌های “کردانیسم” را سید محمد خاتمی در سیستم دولتی آغاز کرد [موضوع مدرک نداشته خاتمی و استفاده از عنوان آن در طول ۱۶ سال فعالیت مدیریتی در سطوح مختلف کشور.

بخش پنجم: درخواست مناظره اطلاح طلبان با دکتر عباسی از طرف دانشجویان و اعلام این موضوع که چهره‌های اصلاح طلب از مناظره با دکتر حسن عباسی فرار می‌کنند. افرادی مانند: حسن روحانی، تاجیک، محسن آرمین و… [به عنوان نمونه، فایل صوتی مناظره دکتر حسن عباسی و محسن آرمین در دانشگاه شهید بهشتی در سال ۸۱ پیرامون اظهارات و حکم هاشم آغاجری، در انتهای همین مطلب برای دانلود قرار داده شده است.

بخش ششم: ادامه موضوع عدم پذیرش مناظره از طرف اصلاح طلبان و شروع هوچی‌گری و برهم ریختن همایش از طرف حامیان میر حسین موسوی، که دکتر عباسی می‌گوید:

” این هم از ادب کسانی است که می‌خواهند کشور را در دست بگیرند… مادامی که اهل هو و جنجال و فریادید به هیچی نمی رسید. مادامی که اهل شانتاژ و اهل جوسازی و اهل این هستید که نگذارید برنامه به نتیجه برسه و بعد بیایید حرف بزنید به هیچ چی نمی رسید. من ۱۵ ساله دارم امثال شما را می‌بینم. عاقبتش علی افشاریه. خوشبختم که چهره ای از آینده روی کار آمدن اصلاح طلبان را نشان دادند و نشان دادند که قرار اینها بیایند سر کار فقط فحش بدن، فریاد بزنن، هو کنند و جنجال کنند. اگر راست می گید که اهل منطقید ساکت می نشستید که بحث تمام بشه و به نتیجه برسه…”

بخش هفتم: در ادامه جو سازی و فحاشی و شانتاژ طرفداران موسوی و بر هم زنندگان مراسم، تعدادی از دانشجویان شعار می دهند “سلام بر موسوی و…” که دکتر عباسی در پاسخ می‌گوید:

“بیچاره موسوی که طرفداراش شمایید. موسوی اگر قرار باشه با شما کشور را راداره کنه، کشور به چه فلاکتی می‌افته.”

در این قسمت دکتر از دانشجویان می‌پرسد که آیا مایل به ادامه بحث هستسند که اکثر دانشجویان خواستار ادامه بحث می‌شوند که طرفداران موسوی شروع به هو و داد زدن می‌کنند.

حسن عباسی: “همواره جماعت اهل هو کسایی بودن که هیچ کدام از آدمهای شاخصشان که برای سخنرانی می‌آیند نمی‌توانند یک متن روشمند ارائه کنند، من نتیجه‌ای که می خواستم از بحثم بگیرم، تا الان گرفتم، نتیجه‌ام این بود که یک جریانی با شانتاژ، کشور را به دست گرفته بود و امروز مجدداً می خواهد با شانتاژ کشور را به دست بگیرد، روشش برای اداره کشور هو کردنه، اهل منطق و حرف نیست و این آن نتیجه‌ای است که می خواستم بگیرم و شما شاهدش بودید و…”

بخش هشتم: در ادامه، صحبت‌های دکتر عباسی نیمه کاره باقی می‌ماند و تریبون آزاد برگزار می‌شود و دکتر عباسی به پرسش‌های برخی از دانشجویان اصلاح طلب حامی موسوی، در رابطه اوضاع اقتصادی ایران و جهان پاسخ می‌دهد.

بخش نهم: در ادامه تریبون دانشجویی، نمایندگانی از ستاد میر حسین موسوی سوالاتی را در رابطه به انتقاد از سیاست خارجی دولت نهم مطرح می‌کند که دکتر عباسی به آن نیز پاسخ می دهد.

بخش دهم: در انتهای جلسه، دکتر عباسی در ادامه پاسخ به سوال امنیت ملی و سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران، به موضوع هولوکاست به عنوان ملاک شناخت آزادی بیان در غرب می‌پردازد و می‌گوید:

“مبنای مشروعیت دین، اسلام و ایرانی را انسان امریکایی، اسرائیلی و اروپایی می‌بره زیر سوال، یک بار یکی از مبانی مشروعیت غرب [هولوکاست] را ایران به چالش کشید تا بگه اگر تو وارد خط قرمز من بشی، منم برای اینکه مشروعیت تو را زیر سوال ببرم حرف برای گفتن دارم… “

در ادامه دکتر عباسی به برخی عقب نشینی‌های دوران اصلاحات و موضع گیری های زبونانه برخی نویسندگان و روشنفکران و سیاسیون اشاره می کند که در این موقع، برخی از دکتر می‌خواهند که مانند مشائی، نام آنها را ببرد و دکتر پاسخ می گوید:

“… میشه مثل پیرمؤذن، فاطمه حقیقت جو، اکبر گنجی، محسن سازگارا… مگر خاک فرهنگی این مملکت را محسن سازگارا به توبره نکشید…. آنهایی که در حلقه کیان، بنیان‌های اسلام و نظام را زیر سوال بردند، امروز کجای آمریکا زندگی می کنند؟… یک مشائی را توی دولت احمدی نژاد کردن چماق، که خود ما هم بهش نقد داریم. من لیست ۲۵۰ آدمی که از دفتر آقای خاتمی حقوق می‌گرفتند که زیرآب اسلام را بزنند منتشر می‌کنم. آقای میر حسین موسوی باید تکلیفش را با جریانی که ۲۵۰ نفرش جاسوسی می‌کنه روشن کنه، والسلام”.


.: تصاویری از اقلیت هوچی‌گر و اخلال‌گر همایش که تعدادشان به ۳۰ نفر هم نمی‌رسید.

– دانلود فایل ویدئویی با فرمت WMV و ۳GP، مشاهده آنلاین درسایت Youtube.

.: مناظره دکتر حسن عباسی و محسن آرمین [عضو شورای مرکزی مجاهدین انقلاب] در دانشگاه شهید بهشتی در سال ۱۳۸۱ با موضوع بررسی سخنان و حکم هاشم آغاجری، به صورت فایل MP3. – لینک دانلود.

.

کلمات کلیدی: اصول‌گرا و اصلاح‌طلب، تحکیم وحدت و انجمن اسلامی، صنعتی اصفهان، دانشگاه آزاد، سرود جمهوری اسلامی، دکتر عباسی، دکتر حسن عباسی، جمهوری که بود-جمهوری که هست-جمهوری که نیست-جمهوری دهم، اصول‌گرا و اصلاح‌طلب، تحکیم وحدت، جامعه اسلامی، بسیج، میرحسین موسوی، کاندیدای دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، امام خمینی (ره)، دشمن ولایت، منافق، تفکر اصیل اسلامی- انقلابی، انتخابات دهم ریاست جمهوری، تالار شریعتی دانشگاه اصفهان، سیاست خارجی جمهوری هفتم و هشتم-دوران اصلاحات، اصلاحات، انتخابات جمهوری نهم، خطوط قرمز غرب، سیاست خارجی، عملکرد جمهوری نهم در حوزه سیاست داخلی، انرژی هسته‌ای، تکنولوژی فضایی، خصوصی سازی و اصل ۴۴، سخنرانی، تریبون آزاد، شانتاژ و هوچی‌گری، دوم خردادی، حمایت از میرحسین موسوی، عملکرد اسفندیار رحیم مشائی، مدرک جعلی کردان، انتقاد جریان اصول گرایی، کردانیسم، سید محمد خاتمی، درخواست مناظره اطلاح طلبان با دکتر عباسی، چهره‌های اصلاح طلب، مناظره با دکتر حسن عباسی، حسن روحانی، تاجیک، محسن آرمین، حکم هاشم آغاجری، علی افشاری،، هولوکاست، پیرمؤذن، فاطمه حقیقت جو، اکبر گنجی، محسن سازگارا، دولت احمدی نژاد، لینک مستقیم دانلود، لینک مستقیم، لینک مستقیم دانلود فیلم، بازخوانی-انتخابات-۸۸

»» بخش تصویری

.::. دانلود با کیفیت بالا .::.
(فرمت: MP4 – ابعاد تصویر: ۳۶۰*۴۸۰)

.::. دانلود نسخه مخصوص موبایل – ۳gp .::.

تاریخ ماندگاری لینک اصلی: نا محدود
منبع: MobinMedia.ir

حمایت مالی از سایت مبین مدیا (پرداخت آنلاین)


جستجوهای ورودی:

مطالب مرتبط :

نکات دانلود
 • 1) اگر لینک دانلود چند قسمتی است، ابتدا تمام فایلهای مربوطه را دریافت کرده؛ سپس با کلیک روی فایل فشرده اولی اقدام به بازگشایی (Extract) فایل صوتی یا تصویری مربوطه به طور کامل نمایید. لازم به ذکر است برای این کار قبل از آن، شما بایستی نرم افزار WinRAR را از اینجا دانلود کرده و آن را نصب نمایید.
  2) برای نمایش بهتر فایلهای تصویری سایت در کیفیت بالا با فرمت mkv. یا mp4. یا flv. از نرم افزارهای VLC یا KMplayer استفاده نمایید.
  3) در صورتی که لینک (های) دانلود مربوط به یک نرم افزار می باشد، پس از دانلود تمامی قسمتهای آن، فایل (های) مورد نظر را بازگشایی کرده و برای اجرا یا نصب نرم افزار در فولدر مربوطه بر روی فایل اجرایی اصلی با پسوند exe. کلیک کنید.
  4) در صورت خراب بودن لینک اصلی از لینک کمکی درج شده استفاده کنید؛ ابتدا روی لینک کمکی مورد نظر کلیک کنید، سپس در صفحه باز شده جدید به مدت چند ثانیه تأمل کرده تا لینک های کمکی از سرور معتبر اشتراک گذاری فایل [Uploadbaz] برای شما نمایان شود.
  5) نظرات خود در مورد این نوشته یا مشکلات احتمالی درمورد خرابی فایل یا خرابی لینک دانلود فایل های این نوشته در بخش نظرات همین نوشته بیان کنید.

 1. بنیامین می‎گوید:

  سلام

  یه خسته نباشید جانانه خدمت بر و بچ مبین مدیا
  ۰- من ار پارسال مشتری پروپاقرص سایت شما شدم و خیلی استفاده کردم. وقتی داشتم از یه سایت معروف دانلود می کردم دیدم همه لینک ها مال یه سایت مشخصه که این شد که اومدم اینجا و واقعا دارم لذت می برم!
  ۱- دکتر عباسی سوم خرداد ۸۸ توی دانشگاه تهران یه سخنرانی انجام داد همین مباحث رو داشت (که بود، که هست، که نیست) به اسم «۲۰ سال خامنه ایسم» اگه فایل تصویری اونو پیدا کردید لطفا واسه دانلود بزارید. البته اونجا تونست راجع به این دولت صحبت کنه نه مثل اینجا که از اول اغتشاش کردن…
  ۲- یه سخنرانی از دکتر عباسی قبلا از سایت آوینی دانلود کرده بودم که راجع به اندیشه استراتژیک رهبری حرفای جالبی میزد. فکر کنم خیلی مفید باشه
  ۳- آشنایی من با دکتر عباسی مثل خیلیا برمیگرده به سخنرانی معروف سال ۸۳ که از قاچاق دختران ایرانی حرف می زد. این سخنرانی و سخنرانی دکترین عاشورایی حزب الله (۳/۳/۸۳) جنجالی ترین سخنرانی های دکتر بودن که به خاطرش مدت ها ممنوع التصویر و ممنوع التدریس و ممنوع السخنرانی شد. اگه کیفیت خوبشو پیدا کردین لطفا اونا رو هم بذارین
  ۴- من خیلی دنبال مستند مهارنشده با کیفیت ۱۹۲۰*۱۰۸۰ گشتم. متاسفانه سایت خودش تعطیل شده. توی مدیا فایر پیدا کردم و الان دارم دانلودش می کنم. (۲٫۷۹ GB) اگه خواستین می تونین از اینجا دانلود کنین و توی سایتتون بذارین تا همه استفاده کنن:
  http://www.mediafire.com/download/xtud1f0pwm8k28v/Uncontained.ir_Ver2.mp4
  ۵- اخیرا خیلی CRC Error رو می بینم. هر ساعت از شبانه روز که دانلود می کتم این جوریه و فایل ها خراب دانلود میشن. ۲ شب بود که اصلا از سرور شما نمی شد دانلود کرد! اگه میشه داخل فایل هایی که آپلود می کنین، ۵% ریکاوری بذارین تا مجبور نباشیم از اول دانلود کنیم.

  به قول سعید جون (دکتر جلیلی) ظرفیت خوبی هستین شما! (دلم واسه ظرفیت گفتناش تنگ شده! راستی اینو هم ببینید به عنوان یه پیشنهاد دوستانه: http://www.raze57.com/archives/10912)

  دم شما داغ!
  بازم ممنون
  بازم خسته نباشید

  [پاسخ]

  یاور پاسخ در تاريخ تیر ۵ام, ۱۳۹۲ ۵:۲۲ ب.ظ:

  بنیامین جان ارادت
  ممنون از حسن توجهتون
  اون سخنرانی استاد عباسی در تاریخ سوم خرداد کلا تصویریش هیچوقت بیرون نیومد! اتفاقا درخواست هم برای پخش اون زیاد بوده، از همینجا از تمام دوستانی که این سخنرانی رو به صورت تصویری و کیفیت بالا در اختیار دارن درخواست میکنم در اختیار ما قرار بدن تا منتشر کنیم.
  سخنرانی های قدیمیترم انشاالله کیفیت بالاش به دستمون برسه منتشر میکنیم. ضمنا سایت کلبه کرامت هم اخیرا سخنرانی های استاد در این مجموعه رو از سال ۸۳ به بعد قرار دادن که سر زدن به اونجا هم خالی از لطف نیست. مستند مهارنشده هم در لیست انتشار قرارداره انشاالله به زودی با کیفیت بالا منتشر میشه. مشکل سرور هم اخیرا به خاطر افزایش دانلودها در ایام انتخابات و کمبود بودجه ما برای ارتقای سرور پیش اومده، خواهشا حتی الامکان برای دانلود از سرور کمکی استفاده کنید، تا انشااله مساله حل بشه (بازدید کم شه یا ما پولدار شیم:دی).

  لطفا مارو در معرفی مبین مدیا به دیگران یاری کنید.
  یاعلی

  [پاسخ]

 2. مجید می‎گوید:

  با سلام و تشکر از سایت خوبتون.
  لینک مستقیم پارت ۲ خراب است.در ضمن لینکهای غیر مستقیم هم فیلتر هستند ضمن اینکه اکثرا فایل پارت ۲ پاک شده است.

  [پاسخ]

  یاور پاسخ در تاريخ اردیبهشت ۱۵ام, ۱۳۹۰ ۴:۰۲ ب.ظ:

  مجید عزیز
  ممنون از لطفتون
  لینک ها رو چک کردم و حتی فایل رو روی سرور باز کردم، کشکلی نداشت.
  احتمالا موقع دانلود پارت دو، ارور CRC داده! لطفا همون پارت رو دوباره دانلود کنید.
  (در مورد فی..تر سایت لینک کمکی هم از دوستان خواهش میکنم به آدرس filter@dci.ir به مخابرات میل بدن و درخواست رفع فی..تر سایت مفید embedupload.com رو بدن، چون این سایت بهترین سایت برای ایجاد لینک کمکی هست. باتشکر)

  یاعلی

  [پاسخ]

  محسن محمدی پاسخ در تاريخ شهریور ۲۵ام, ۱۳۹۰ ۱۰:۴۳ ق.ظ:

  سلام، متاسفانه این پست مبین‌مدیا فیلتر شده…

  [پاسخ]

  یاور پاسخ در تاريخ شهریور ۲۵ام, ۱۳۹۰ ۱:۴۱ ب.ظ:

  محسن عزیز
  ممنون بابت اطلاع رسانیتون
  این نرم افزار فیل.ترینگ محترم ظاهرا به URL گیر داده بود!
  زمان ارسال پست تغییر کرد و الان مشکل خوشبختانه حل شده.

  یاعلی

 3. ilia می‎گوید:

  salam
  lotfan monazere dr abbasi ba shamkhani rabezarid
  http://up98.org/images/nuhv6xnelyt3rdii71p1.3gp
  mer30000000000000000

  [پاسخ]

  یاور پاسخ در تاريخ اردیبهشت ۱۰ام, ۱۳۹۰ ۱۰:۲۸ ب.ظ:

  ایلیای عزیز
  متاسفانه الان فایل این برنامه رو با کیفیت بالا ندارم.
  شاید در وب پیدا بشه.
  ما هم پیدا کردم قرار میدیم.
  یاعلی

  [پاسخ]

 4. بانی می‎گوید:

  لینکهای مستقیم خراب شده از روز ۴ شنبه
  لینکهای غیر مستقیم هم فیلتره

  [پاسخ]

 5. آرش می‎گوید:

  چرا کسی پیدا نمیشه که نقد سریالهای آمریکایی که آقای عباسی کردن به انگلیسی و زبانهی دیگه ترجمه کنه و در دنیا منتشر کنه ما غافل از تحلیلهای خودمونیم چرا مستند نقد لاست نمیسازیم چرا آمریکارو در خانه خوذش برای ملت خودش نقد نمیکنیم چرا خود عباسیها با رسانه های غربی مصاحبه نمیکنن
  بدونیم بهترین دفاع حمله هست
  کتاب بنویسیم فیلم بسازیم حتی به زبان خودشون دنیارو اگاه کنیم و فهمو شعور ایرانیو به انگلوساکسونها نشون بدیم باور کنید حرفامون خریدار داره

  [پاسخ]

  یاور پاسخ در تاريخ بهمن ۲۹ام, ۱۳۸۹ ۱۱:۳۰ ق.ظ:

  آرش جان صحبتت کاملا درسته
  اما متاسفانه همیشه یه پای کار ما میلنگه و اون سازماندهیه!
  در مورد نقد دکتر، هم درست ممی فرمائید.
  اینکار تیم متخصص، برنامه ریزی و بودجه نیاز داره.
  به قول خود دکتر تا زمانی که بودجه سینمایی ما به اندازه بودجه دفاعی ما نشه نمی تونیم در جنگ نرم به توفیقی برسیم!
  امیدوارم به زودی شاهد تحرکی در این زمینه باشیم.
  یاعلی

  [پاسخ]

 6. hasan nasrolah می‎گوید:

  بسیار سایت جالبی هست انشا الله خداوند به راه راست هدایتت کنه و به آغوش گرم مردم بپیوندی در اتیه
  end

  [پاسخ]

  یاور پاسخ در تاريخ بهمن ۱۴ام, ۱۳۸۹ ۷:۴۸ ب.ظ:

  خوش به حال شما که راه راست رو پیدا کردید!
  خدا همه رو هدایت کنه.
  end

  [پاسخ]

 7. Kiarash می‎گوید:

  اره یاور جان محدودیت برداشته شده فقط فیلمی که قرار می دیم باید زیر ۲GB باشه

  سعی می کنم این چندوقته یه کمکی بهتون برسونم مالی فقط اگه بفهمم چطوری می شه با این کارت های بانک ملی پول جا به جا کرد اینترنتی :S

  [پاسخ]

  یاور پاسخ در تاريخ بهمن ۱۴ام, ۱۳۸۹ ۶:۴۹ ب.ظ:

  کیارش جان لطف دارید
  اگه DVDش رو برسونید خیلی بهتره :دی
  راستی DVD های کنفرانس FDD (لینک) رو که مشرق نیوز زیرنویس کرده دیدید؟
  یاعلی

  [پاسخ]

 8. Kiarash می‎گوید:

  سلام یاور جان ممنون
  ولی فقط ۲ تا خواهش دیگه
  اول این با سرعت قرار بدین که ما تو یوتیوب از ضد انقلاب عقب نمونیم و مخاطب نگیرن اونا

  دوم هم مجموعه ی بسیار عالیه راز ارماگدون رو می خوام دانلود کنم قسمت هاش رو ولی لینک ها کار نمی کنه فرموده بودین مشکلی بوده با میزبان فایل ها
  ایا اطلاع دارین کی حدودا حل می شه مشکلش ؟

  بازم ممنون
  علی علی

  [پاسخ]

  یاور پاسخ در تاريخ بهمن ۱۳ام, ۱۳۸۹ ۶:۴۵ ب.ظ:

  کیارش جان تشکر از لطفتون
  ۱٫ شنیدم اخیرا یوتوب برای اکانت های قبلی محدودیت ۱۵ دقیقه رو برداشته!؟ اگه اینطور باشه خیلی خوبه که بتونیم Mirror آرشیو رو اونجا هم داشته باشیم.

  ۲٫ متاسفانه ظرفیت آپلود ما محدوده و به دلیل حجم بالای فایلها و تعداد زیاد اونها، برای آسانتر شدن کار آپلود، مجبور شدیم فیلمهای هر موضوع رو به صورت زیپ شده آپلود کنیم، بنابراین پست های هر موضوع به یکباره باز شده و قابل دانلود میشوند. الان تمام فایلهای بخش سخنرانی آماده شده و قابل دریافت هستند. امیدوارم انشاالله کل فایلها به زودی بازیابی بشه.

  ۳٫ در مورد راز آرماگدون باید بگم که متاسفانه علیرغم درخواست فراوان مردم، صداسیما فقط سری اول اون رو در قالب DVD منتشر کرد (من معتقد به درگیری نیروهای خیر و شر در صداسیما هستم!!) و الان سری چهارم اون با نام پروژه اشباح درحال پخشه، اما سری دوم و سوم هنوز بیرون نیومده و فکر هم نمیکنم که بیاد. ما DVD سری اول رو خریداری کرده بودیم و به زودی انشاالله آپلود خواهد شد اما در مورد قسمت های بعدی تنها راهی که برای رسیدن به اونها به ذهنم میرسه سروش سیما هست، که باید به اونجا سفارش بدیم تا فیلم رو برامون ظبط کنن و بفرستند. متاسفانه در حال حاضر به خاطر هزینه های سرور کفگیر ته دیگه و سروش سیما هم قیمتش یکم بالاس! ظاهرا هر DVD که میتونه حدود ۳ ساعت فیلم رو درش جا داد ۷۵۰۰ میشه و از اونجایی که سری اول و دوم راز آرماگدون حدود ۵۰، ۶۰ قسمت حدود ۳۰ دقیقه ای میشه، تقریبا ۳۰ ساعت معادل ۱۰ دی وی دی میشه که حدودا معادل ۷۵ هزار تومان در میاد:(
  به هر حال اگه یکی از دوستان بتونه برای اینکار بانی پیدا کنه ما حاضریم تمام قسمتها رو با کیفیت بالا و لینک مستقیم برای دانلود قرار بدیم.

  ۴٫ التماس دعا

  یاعلی

  [پاسخ]

 9. محمد می‎گوید:

  سلام . خواستم تشکر ویژه ای از سایت خوبت داشته باشم که مطالب عالی رو با کیفیت خوب برای دانلود قرار می دی . امیدوارم مطالبت رو زود به زود آپدیت کنی

  [پاسخ]

 10. Kiarash می‎گوید:

  سلام لطفا تحلیل سریال Lost دکتر رو با کیفیت بالا قرار بدین به صورت کامل

  خیلی ممنون از سایت خیلی خوبتون اگر بتونین اخبار و گزارشهای صداوسیما رو هم با کیفیت بالا قرار بدین ممنون می شم مثل گزارشهای مربوط به پیشرفتهای نظامی و فضائی

  با تشکر

  [پاسخ]

  یاور پاسخ در تاريخ بهمن ۱۲ام, ۱۳۸۹ ۵:۰۲ ب.ظ:

  کیارش جان
  انشاالله اخبار پیشرفت کشور که در دهه فجر پخش میشه رو قرارخواهیم داد.
  یاعلی

  [پاسخ]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

موبایلتو شارژ کن